Productspecificatie
| Gewicht | 0,053kg |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 5,95 x 5,1 x 2,7 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 11 x 8 x 3,6 cm |
| EAN | 38721001925842 |
| Bluetooth versie | V5.4 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Input | 5V/0.3A |
| Volume output | 25mW x2 |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | Case: 350mAh / Buds: 30mAh |










© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect