Productspecificatie
| Gewicht | 0,18 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 11,4 x 5,6 x 3,8 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 12 x 7 x 4,5 cm |
| EAN | 8720574004700 |
| Input | DC5V / 0.5A |
| Volume output | 5W |
| Bluetooth versie | V5.0 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 500 mAh |
© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect