Productspecificatie
| Gewicht | 1,6 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 27 x 13,5 x 22 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 27,5 x 14 x 22,5 cm |
| EAN | 8720574004694 |
| Volume output | 30W |
| Bluetooth versie | V5.0 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 2400mAh |
© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect