Productspecificatie
| Gewicht | 0,42 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 9,2 x 9,5 x 14,1 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 9,8 x 9,5 x 15 cm |
| EAN | 8720574004625 |
| Volume output | 5W |
| Bluetooth versie | V5.0 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 1200 mAh |
© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect