Productspecificatie
| Gewicht | 0,49 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 24,5 x 9,8 x 19 cm |
| Verpakking | kraftbox |
| Afmeting verpakking | 19,2 x 10,5 x 20 cm |
| EAN | 8720574004519 |
| Volume output | 5W |
| Bluetooth versie | V5.0 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 1200 mAh |










© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect