Productspecificatie
| Gewicht | 0,19 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 10 x 4 x 7,5 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 11 x 4,4 x 8,3 cm |
| Bluetooth versie | V5.3 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Input | 5V / 0.5A |
| Volume output | 5W |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 1200 mAh |
© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect