Productspecificatie
| Gewicht | 0,16kg |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 18 x 8 x 16 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 12 x 9 x 16 cm |
| Bluetooth versie | V5.1 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Input | 5V / 0.5A |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 400 mAh |










© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect