Productspecificatie
| Gewicht | 0,39 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 12,8 x 12,8 x 15 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 15,6 x 15,6 x 18 cm |
| EAN | 8720574004809 |
| Bluetooth versie | V5.3 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Input | DC5V / 1A |
| Volume output | 5W |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 1200 mAh |
© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect