Productspecificatie
| Gewicht | 0,19 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 10 x 6,6 x 2,7 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 10,5 x 9 x 3,2 cm |
| EAN | 8720574004748 |
| Input | 5V-2A / 9V-2A / 12V-1.5A |
| Volume output | 5V-3A / 9V-2.2A / 12V-1.5A |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 8000 mAh |










© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect