Productspecificatie
| Gewicht | 0,63 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 20 x 28 x 4 cm |
| Verpakking | kraftbox |
| Afmeting verpakking | 21,2 x 30,5 x 4,8 cm |
| EAN | 8720039671881 |
| Input | 5V / 200 mAh |
| Volume output | 3W |
| Bluetooth versie | V5.1 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 500 mAh |
© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect