Productspecificatie
| Gewicht | 0,35 KG |
|---|---|
| Afmeting in gebruik | 9,5 x 9,5 x 11 cm |
| Verpakking | Colorbox |
| Afmeting verpakking | 10,2 x 10,2 x 11,5 cm |
| EAN | 8720574004649 |
| Volume output | 5W / 7.5W / 10W / 15W |
| Bluetooth versie | V5.3 |
| Bluetooth bereik | 10 m |
| Aansluiting | USB-C |
| Capacititeit | 1200 mAh |










© 2022 BRAINZ – We Connect
© 2022 BRAINZ.
.We Connect